Ktoś kto twierdzi, ze cierpienie uszlachetnia- jest masochistą..

photo

Temat: kolorowe rzęsy, zegarki, satyna
Jakieś ostatnio dziwaczne miksy tematowe pojawiają się w modzie, zawsze mnie zastanwia co ma jedno do drugiego, ach te moje problemy. Rzęsy są zajebiste, bluzki satynowe średnio mnie urządają, a zegarki w ogóle się nie podobają, wyglądają imao strasznie tandetnie.
Źródło: forum.4teens.pl/viewtopic.php?t=12239Temat: Nowy wątek, nowe ciuszki! Modnie i ładnie. XS-S-M aGa
Dot.: Nowy wątek, nowe ciuszki! Modnie i ładnie. XS-S-M aGa   Jakie maja rozmiary bluzki satynowe - rózowa i żołta? Mozesz podac wymiary?
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=290239


Temat: wszystko o Florence&Fred-m.in w Tesco
...za 18 zł - kamizelkę-bluzę z kapturem za 17 zł chcialam jeszcze te spódnicę na zamek ale były tylko 38 i niestety na mnie zbyt obcisłe - kosztowały 20 zł, mierzyłam, kolejny juz raz, tę spódnicę bombkę - były po 26 a czarne po 22, myślałam ze może sie skuszę za taką cene ale jednak nie ........; sukienki z guzikami były po 32 zł ale niestety o dziwo same 36 i 44 zostały, z takich fajnych rzeczy to jeszcze były bluzeczki-tuniki z cekinami po 29 zł, bluzki satynowe gładkie po 17, z motywami zwierzęcymi po 26, spódnice po 35, bluzeczki i spódnice koronkowe po 26 zł; żakiety militarne po 41 a inne po 53 , przecenili też buty ale tylko 50% - czekam na 70% - mam jedne upatzone Ogółnie ceny bardzo fajne ale niestety bałagan dość spory (wszystko pomieszane) i trzeba sie naszukać...
Źródło: wizaz.pl/forum/showthread.php?t=188582